Kedime Ne Oluyor Böyle

Yumakk

Merhaba Kedim cins değil eşim sokaktan bulmuş getirmiş 2 3 aylık civarı. Dışarıya cok fazla çıkarmam ama son 2 3 gündür hava alsın diye 10 dkligina çıkarıyorum iki gündür başka bi kedi kedime zarar veriyor bugün kalçasını ısırmış sanırım. Kedim sürekli uyuyor iştahsız huysuz sinirli ve halsiz. Sebebi o kediyle mi alakalı yoksa hasta mi oldu sırt bölgesine dokununca sinirleniyor elimi çekmezsem acı bi ses tonuyla bağırıyor ☹

1 CEVAP

Kjw

Nasıl yani zarar vermiş,kedinizi dışarı çıkarınca yanında değilmisiniz , o kedi zarar verirken görmediniz mi. Ve konrotrole götürmek yerine neden buradan çare arıyorunuz.