Köpeğim Kustu

anfrenee

lütfen yardımcı olun ya napmam lazım yoksa bnmi çok panik oldum köpeğim kustu arkdşalr ve daha sonra o kustuğu şeyi yedi kötü bieymi oldu allah korusun kanlı ishal fln olmaz dimi ya ?

2 CEVAP

kedici

Kusmaları normaldir belki birşey yutmuş olabilir ancak sürekli devam ederse veterinere göstermenizde fayda var kustuğu yeri yemeden önce hemen temizlemeniz çok iyi olur mesela :):))

Sevgi_ylzy

Evet çok doğru kusması gayet normal. Ama bu durum mamasındanda kaynaklı ola bilir mamasını sevmediyse kusabiliyorlar.