Kedim Sadece Musluktan Su İçiyor Ne Yapmalıyım?

junie

4 yaşındaki kedim bebekliğinden beri sadece musluktan su içmek istiyor. Su şelalesi aldık ama sürekli prizde takılı kalmadığı için başka bir alternatif arıyoruz. Su kabına su koyunca deviriyor. Bu durumu yaşayan var mı? Her an evde olamıyoruz ve su şelalesini çalıştıramıyoruz susuz gezmesine çok üzülüyoruz.

4 CEVAP

Seymaaacaan

Benim kedimde tıpkı böyleydi musluk dışında su içmez, kaseyi devirir. Çözümü evin farklı yerlerine değişik kaplar koymakta buldum. Örneğin plastik veya karton bardakta içmeye bayılıyor :D sizde değişik kaplara koymayı deneyebilirsiniz

blue_hpood

ya o kadar hak veriyorum ki kedinize.. benim tavsiyem deviremeyeceği ağırlıkta bir kapta su vermeyi deneyin. bu arada ben de su pınarı alacaktım fakat evde kimse yokken çalıştırmak riskli mi oluyor, o sebeple mi çalıştırmıyorsunuz?

Mehmetcan1

Aynısı bizde de vardı bazen su kabini gereksiz buluyorlar su akan yerlerden içmek istiyorlar ondan, ben kedi fıskiyesi alacaktım ama fiyatları pek uygun değil. Evinizin belirli yerlerine bir kaç kaba su koyun ve mama ile yan yana koymayın biz bu şekilde çözmüştük

Palyaco

Şu pınarı en güzeli