Kedim Sizce Norveç Orman Kedisi Mi?

junie

Eğer norveç orman kedisiyse özel olarak yapmam gereken bir şey var mı bu cinsin gerektirdiği?

6 CEVAP

nilah

aynen iskandinav dağlarından çıkıp istanbulun güzide semti olan pendik için gelmiş

Ruzgarin

Bence değil

Sezgek

Şapşal çok tatlı 😍 ama değil genlerinde olma ihtimali yüksek ama uzun tüylü bir tekir sadece :)

Lorelei94

Norveç orman kedisi degil ama gozlerine bakılırsa baska bir cins ve tekirin kirması gibi biraz daha arastirin =)

nilah

aynen iskandinav dağlarından çıkıp istanbulun güzide semti olan pendik için gelmiş

Okan3439

Uzun tüylü tekir kedinzin cinsi