Kedim Sürekli Tuvalete Gidiyor Eşeliyor Fakat Bir Şey Yapmıyor Gün Sonunda Tuvalet Miktarı Hep Aynı

Kedim 2 gündür sürekli üst üste tuvalete gidiyor günde en az 15 kez. Fakat gün sonunda tuvalet miktarı hep olması gerektiği miktarda oluyor. Gidiyor saniyeler içinde çıkıyor eşeleyip sebebi nedir? Hareketlerinde davranışlarında bir değişiklik yok hala çok enerjik ve uyku düzeni aynı.

4 CEVAP

Fistikpasa

Acilen veterinere götürün, çok önemli bir durum bu beklenilecek bir şey değil. Henüz 2 yaşındaki kedimi bu yüzden kaybettim ben, eğer idrar yollarında sıkıntı varsa çok uzun zor bir süreç sizi bekliyor. İdrar söktürücü mamaya geçilmesi gerekiyor, lütfen bugün veterinere götürün.

Veterinere götürdüm, bizim haylazın gaz sıkışması olmuş önemli bir şeyi yokmuş😃

HepsiPati

İdrar yolların da sıkıntı olabilir. Lütfen veterinere götürün.

Deniz1741

İdrar yolu enfeksiyonu büyük ihtimal. Acil veterinere gitmeniz gerekiyor.