Kedimin Goz Akintisi

Minikbortce

merhaba, kedimin cok fazla goz akintisi var sanki agliyor gibi vet,bu irklarda boyle dedi ama hergun silip temizliyorum gecmiyor, ne yapabilirim? Gozlerinin alti kas kati duruyor akinti olunca

2 CEVAP

ecetuqce

Irkı gereği sürekli gözleri akar bu normal bir durum solüsyon alıp temizliye bilirsiniz ya da çay ile pansuman şeklinde temizliye bilirsiniz

fbostancii

benim de bu cins çapak tarzı birikinti oluyor sadece onu temizliyorum.. küçükken mama yerken falan fazla sulanırdı şu an pek yok.. 6.5 aylık şimdi