Kedinize Mikroçip Taktırdınız Mı?

merhaba. ben bu konuyu uzun zamandır biliyordum ama zorunlu olmasını pek ciddiye almamıştım. ama şimdi 10.000 tl'ye kadar para cezası olabileceğini falan söylüyorlar. 31 aralık sonmuş. ama ben hala evden çıkmayan kedilerim için gerekli görmüyorum. canlarının acıması da cabası. siz yaptırdınız mı, düşünüyor musunuz?

3 CEVAP

canı acımıyor merak etmeyin benim kedime yaş mama yerken takıldı. o afiyetle yerken hiç bişey hissetmedi bile.aynı gün tırnaklarını kestirdim. tırnakları kesilirken daha çok bağırdı :)

Simgecetin07

Benim kedim de hiç çıkmıyor ben taktırdım.canlarının acıması diye bir şey yok merak etmeyin 3 saniyelik bir olay iğneyle derisinin içine koyuyorlar. Taktırın derim.

Lorelei94

Çip taktirmaniz kedilerinix ve sizin icin daha karlı emin olun ki aşı kadar kolay bir işlem.