Görselde Ki Kedinin Cinsi Nedir?

polatseda

Tekir mi bilmiyorum ama hiç tekire benzemiyor. Sokakta buldum hastaydı tedavi oldu geçici yuvalik yapıyorum şu an. Ama aklıma takıldı veterinere sormaya da unuttum. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim. Not: google dan araştırdım bulamadım

21 CEVAP

polatseda

nilah bizim halı hazırda 2 kedimiz var üçüncüyü maddi olarak kaldiramayiz o yüzden sahiplendirme ilanı verdim pek çok yerde bakalım eğer çıkmazsa zaten içim elvermez sokakta anında hasta olur yine. Ama eşim problem yapıyor işte . Burda iç dış parazite veterinerler 300 lira istiyo. Siz nasıl uyguna alıyorsunuz

polatseda

nilah çok teşekkür ederim ya eğer dediğiniz şekillerde bulamazsam size burdan ulaşabilir miyim bunu iyice arastiricam burda bakıp bulucam bulamazsam sizi rahatsız etsem bana göndermeniz için sorun olur mu

polatseda

Ben broadline aldım iç dış ikisi bir daha kolay diye 4 tüp var elimde şu an bulmak için geniş bir zamanım var

nilah

eşinizin telefonu falan varsa iletişime geçeyim ben whatsapp üzerinden

polatseda

nilah çok teşekkürler ben araştırma yapayım eğer bulamazsam sizle burdan irtibat kurup iletişim bilgisi gönderirim çok sagolun. Bir kaç yere gidicem haftaiçi umarım bulurum

polatseda

Esomeli hangi marka aldınız acaba