Kış Aylarında Bağışıklık Güçlendirici

mehtapkaplan

Merhaba patili dostlar. Kış aylarında bağışıklık güçlendirmek için kullandıgınız ürünler nelerdir?? Kedi oğlum 5. ayına gircek 1.5 hafta sonra scottish fold ırkından.

17 CEVAP

mehtapkaplan

@gece18 güzel yorumun için çok teşekkür ederim ☺️ açıklayıcı ve bilgi verici gerçekten.. Kan aldırmıştım farketmediğim bi rahatsızlığı varmı diye kanda bağışıklığı düşük dedi doktor. Tedavisi var ama pahalı dedi nasılmış ne kadar diye sordum. 300-500 arası ücret serum veriliyormuş istemedim. Bende paste, balık yağları derken aldı başını gitti.

Minigimmm

vetexpert (vetomune), vedavet, zoovital bu markalar kaliteli etkili markalardir bunlarin bağışıklık takviyelerinden alıp kullabilirsiniz. bizde vetomune kullanıyoruz kedim corona taşıyıcısı olduğu için bağışıklığı hep düşük desteklemek gerekiyor, çok düşerse mantar gibi sağlık sorunları oluşmaya başlıyor