Sokak Köpeği Mama Yemiyor

Utsuka

Caddemizde bir köpek var. Ne kadar aç olsa da köpek maması yemiyor. Kedi maması yiyor. Sulandırılmış ekmek bile yiyor ama köpek maması hayır, kaç farklı mama denendi yok. Anlayamadım dilinden bir şey, size sormak istedim. Belki bir bilen çıkar.

5 CEVAP

aslihan_e

Kedi mamasının kokusu hoşuna gidiyor belki de. Taneleri küçük diye seviyor olabilir mi? Dişleri rahatsızdır belki. Köpeğimiz hiçbir mamayı beğenmiyordu Econature yavru köpek mamasını çok sevdi, hiç onu denediniz mi? Belki sever. Yavru için olan ama yetişkin değil.

aslihan_e

İç parazit hapı verdiniz mi hiç? Paraziti varsa da iştahsızlık yapar.

Utsuka

Hayır vermemiştim onu da deneyeyim. Sağ olun tekrardan.

Utsuka

Olabilir. Yavru köpek mamasını da denedik. Kedi mamasını devam ettirelim o zaman. Dün yaş mama bile açtık ama üzerine kedi maması serpmeden yemedi. Hasta olup üzerine yaş mama açtığım kediler bile yiyordu yaş mamayı ikiletmeden. Bakalım ne olacak. İnsanın da içi gidiyor. Eriyor hayvan gözümüzün önünde.

Utsuka

Teşekkürler cevap için.