Arabanın Altından Gelen Miyavlama Sesleri

Efekilic

Dün eve giderken bir altından bir miyavlama geldi dünde aşırı yağmur yağıyordu sanırım korkudan oraya girdi pisipisi dedim çıkmadı kaputa vurdum çıkmadı en sonunda yaş mama alayım dedim kediyi tekrar çağırdım mama falan döktüm arabanın altına kediyi gene göremedim bugün okul dönüşü tekrar duydum miyavlıyordu başka bir arabanın altına girmiş daha doğrusu motora sanırım yine yaş mama aldım gelmedi napıcam nasıl çıkartacam bilgi verirseniz sevinirim

1 CEVAP

Cennet29

Arabanın camına numaranızı not olarak bırakabilirsiniz sahibi gelince düşünceli biriyse sizi arar beraber cıkarırsınız. Yada imkanınız varsa arabanın yanında bekleyin aklıma başka bişey gelmiyor. Sıkışmış olabilir