Kedim Bağırıyor

kedim 1 yaşını geçti 6- 7 ay önce kısırlaştırdık erkek tekir kırma son günlerde evimizin dış kapısında aşırı bağırıyor kısır değilken de bağırıyordu ama şimdi neden bağırdığını çözemiyorum

5 CEVAP

blue_hpood

sıkılıyor olabilir. benimki de aynısı yapıyor. çok yoğun olup ilgilenemediğim zamanlarda yapıyor. gün içerisinde enerjisini atmasını sağlayın mutlaka.

Ruzgarin

Çok yoğun bile olsanız. Kendinizle ilgilenmelisiniz. Madem ilgilenmiyeceksin bakmayın bluhpood

Cennet29

Bol ilgi sevgi göstermek zorundayız. Alıp evde karınlarını doyurmakla bitmiyor iş. Hergün en az yarım saat 1 saat kendinizle vakit geçirmeye çalışın oyunlar oynatın

@ruzgarin kedime yeterince ilgi sevgi veriyorum oyunlar oynuyoruz hatta ben çok ilgiden bunalttığımızı düşündüm bu sebeple bunalıp kaçmak istiyor olabilir diye bile endişeleniyordum soru sorup daha önce aynı durumu yaşayan insanlar olabilir diye düşünüp yardım istedim yalnızca