Hangi Kum?

kedianasi

Anket

Quik bentonit ince taneli
(3 oy)
Pro Line topaklanan ince taneli
(4 oy)
Sanicat active marsilya sabun kokulu
(18 oy)
Toplam (25 oy)

kararsız kaldım hangisi daha iyi

5 CEVAP

Feronia

Sanicat gül kokulu bence. Çünkü marsilya sabunu çok ağır kokulu ve kediyi rahatsız edebilir.

nyancat

Pisi pisi pudralı kullanıyorum ben kalın ve ince taneliyi karıştırarak haftada bir değiştiriyorum topaklanma performansı sanicatten çok farklı değil sanicattin ağır kokusu ilerleyen zamanda kötü kokması yüzünden bıraktım

emrezrtrk

Alice ince taneli ve toplasan kum da iyi

Reyaura

Ben suan van cat pudrali ince taneli kullaniyorum. Memnunmuyum ilk baslarda degildim sonra içine yeşil cay ve karbonat katinca kokusunu buyuk oranda engelledi ve daha hissenik oldu gunde ikikere degistirip havalandiriyorum 0 koku . topaklanma iyi zaten. Yesil cay ve karbonat tavsiye ediyorum . yesil cayi yiyor mu diye once bi kontrol etmenizde fayfa var.

Eliflal245

Bence kesinlikle pro line şu an kullanıyorum ama kalın taneliyi öneririm koku olark da Marsilya sabunu kokanından