Kedimin Kapalı Tuvalete Alisamamasi

OzlemCeylan

Merhaba. Kedimin açık tuvaleti vardı fakat etrafa çok kum saçıyor diye kapalı tuvalet aldım. Tuvaletini yaptıktan sonra kumunu eselemek yerine sürekli kenarlara vurarak tıkır tıkır sesler çıkarıyor 10 defa eseleme işlemi yapıyorsa belki iki tanesin tuvaletin üstünü kapatmak içindir. Bu problemi yaşayan var mi

1 CEVAP

blue_hpood

yaşamadım ama aşırı tozutan kumlarla kapalı tuvalet kullanmanızı tavsiye etmem. kademeli topaklanan pelete geçebilirsiniz. ayrıca kumun dağılmaması için önlem alabilirsiniz veya yarı kapalı kedi tuvaleti kullanabilirsiniz.