Bu Mama Kedime Uymaz Mı

AlpMordecai

Kısır kedim için mama almıştım. Dalgınlığıma gelmiş, 2 yaşındaki kedim için 7+ yaş kısır maması almışım. Bir sorun teşkil eder mi acaba? Ona göre geri iade edeceğim de.

5 CEVAP

stellabennett

iade etme şansınız varsa edin bence her yaş grubunun içeriği farklı oluyor

Palyaco

Bir sıkıntı olmaz tuz içeriği biraz daha düşüktür

salihaondag8

Genelde 7+ yazanlar saten hem yetişkin hemde yaşlı kediler yiyor diye yazıyor diye biliyorum bir sıkıntı olmaz yetişkin maması yazıyorsa bir sorun olmaz ama eğer direk yaşlı maması yaziyodsa belki sorun olabilir

Cennet29

+7 yaşlı maması bence değiştirin

AlpMordecai

Teşekkürler