1,5-2 Kg 50Tl Yi Geçmeyecek Hangi Mamaları Tavsiye Edersiniz ?Bu Markalardan Hangisi Daha İyidir ?

Heathcliff

Anket

Golosi
(1 oy)
Happycat
(0 oy)
Pro Choice
(5 oy)
Cat Chow
(0 oy)
Benefit
(1 oy)
Matisse
(15 oy)
Bonacibo
(3 oy)
Reflex Plus
(0 oy)
Toplam (25 oy)

Yakın zamanda kedi sahiplenmeyi düşünüyorum sokaktan ya da barınaktan uygun fiyatlı kaliteli bir mama kullanmak istiyorum.

16 CEVAP

Heathcliff

@Reyanura 10-15 kglık mamaların muhafaza edilmesinin zor olduğunu zamanla tazelik ve kokularını kaybettiklerini okudum ilk etapta tek kedi besleyeceğim için aylarca mamayı taze tutmam zor olur diye düşünüyorum.Onun dışında kredi kartı kullanmıyorum.Aslında pet alışverişi için falan az limitli sıkıntı çıkarmayacak bir kart çıkarma fikri yanlış gelmiyor.