Yavru Köpeğe Kedi Süt Tozu Verilir Mi

Sedayksl

İş yerimizin ordaki köpek doğum yapmış ama yavrusunu bırakmış kendisi yok , evde de kedi süt tozu var haftasonu aç kalmasın hayvan diye eve götüreceğim sakıncası var mı kedi süt tozu ile beslememin ?

3 CEVAP

blue_hpood

bunu bilemiyorum fakat bence yavruyu almayın, şayet annesi geri döner ve yavruyu bulup emziremezse memelerinde ağrı oluşabilir. başında bekleyebilirseniz başında bekleyin derim. anne yemek aramaya gitmiş olabilir.

Sedayksl

1 gece bekledik gelmedi , ertesi günde gelmedi etrafı aradık bulamadık normalde bizim işyerinin önündeydi doğurduktan sonra kayboldu , aç ve soğukta kalsın istemedim ölür diye daha 2 günlük, köpek süt tozu aldım bu seferde kullanma tarihi geçmiş farketmedim açmadan önce umarım zararı yoktur

blue_hpood

muhtemelen araç çarpmıştır.. süt tozu ile ilgili bir bilgim yok maalesef. bir veterinere sormanızı öneririm.