Mama Değişikliği Lütfen Tavsiye Lazım :((

eriko

Kedim proplan steril somonlu kullanıyordu Nd portakallı somonluya geçtik bir türlü sevemiyor 10 kg sipariş vermiştim birde! napabilirim yardım ediiiinn

6 CEVAP

Okan3439

Aşamalı geçiş yapın nd yi proplana göre daha az yiyicek zamanla alışırsınız bu duruma

dd13

Bazı mamaların sanırım sevmeme durumunda iadesi oluyormuş onu araştırabilirsiniz. Mamayı geçişli bir şekilde verin. İkinci el sitelerinde satabilirsiniz.

Patilibiri

Merhaba mamaya direkt aşamasız bir şekilde geçiş yaptıysanız olabilir. Mamanın üzerine sıvı ödül sıkarsanız yada mamayı hafif ıslatırsanız aroması yoğunlaşacağından beğenebilir Sağlıklı günler

Okan3439

10kg pek tavsiye etmiyorum ben normal kedilerde 5kg almak daha mantıklı bayatlama durumu söz konusu benim kedim ayda 2.5kg nd yiyor ben bile 5kg paketlerden alıyorum

Anonymus985465

Yememe durumunda ve %10'dan fazlası yenmediyse iade edebilirsiniz.
Sanabelle/Bozita gibi mamaların deneme paketlerinden alın ve hangisini severse ona geçiş yaparsınız.

Burcuudul

Başka yemek vermeyin mecbur yiyecek ;) inatçı değilse tabi.. kaliteli mamalarıpek sevmez kediler ondan da olabilir. Yer ama korkma. Onu yemezse sat bozita geyikli al bizimki onu çok sevdi. Zaten besleme tablosuna göre verin fazlasını yemesin paranız kaka olur :)