Bira Mayası Tableti Kusma?

pongul

Merhaba,
Naturalis adramys'in bira mayası tabletlerinden kedilerime bir tablet olarak ilk verdiğim günün sonrasında iki kedim (kiloları da az değil) istifra etti, etmeyen de oldu. Bunun mide hassasiyetiyle mi alakası var? Benzer deneyimi olan oldu mu acaba?

7 CEVAP

dollfacepersian

Açıkçası çok şaşırdım. Naturalis Adrayms 'ın kedilere özel toz bira mayasını Figen hanımın tavsiyesi ile 2 ay aralıksız kullandım ve hiç sorunu yaşamadım. Tablet olanı hiç kullanmadığım için bilemiyorum. Bunu Figen hanıma mail yada Instagram dan sormanız iyi olur diye düşünüyorum. Geçmiş olsun

dollfacepersian

Figen hanımın cevabını merak ettim,cevap verdikten sonra yazabilirseniz sevinirim:)
Resmi görünce bende bayıldım,sonra bunu profil resmi yapayım dedim:)
Muffin gibi de Ragdoll sanırım:)

pongul

snowshoe da olabilir:) cevap gelirse bilgilendirme yaparım elbette.

pongul

teşekkür ederim. dm atayım. esme ile pingu kustular verdikten birkaç saat sonra. tablet olanlardan verdim. mesela ponçik'te sıkıntı olmadı.

pongul

dollface ayrıca yeni profil fotona bittim, bizim muffin'in perdedeki haline oldukça benzer :)

NehirC

@dollfacepersian
Profil fotoğrafındaki kedi Grumpy Cat. :)

dollfacepersian

NehirC
Grumpy Cat olduğunu fark etmedim o daha belirgin asık suratlı ya. O yüzden aklıma gelmemişti:) teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için:)