Kediye İçilen Su Mu Musluk Suyu Mu Verilmeli

Lissssaaaa

Kediye musluk suyu mu içilen su mu verilmeli

9 CEVAP

salihaondag8

Yani ben kedime yzun süredir hep musluktan akan sudan veriyorum bir sıkıntı yaşamadım her denilen şeyi kafanıza takmayın bence yani uydurma şeyler bunlar hiçbir sıkıntı yaşamazsınız emin olun yani ben şuana kadar yaşamadım eğer öyle birşey gerçek olsaydı emin olun bende sıkıntı yaşardım

blue_hpood

rizedeyken ben de musluk suyu veriyordum, oranın suyu tertemiz çünkü. fakat izmirde aynı şey geçerli değil, buranın suyunu ben bile içmiyorum. diğer şehirlerde durum nedir bilemiyorum.

Lissssaaaa

Hergün suyunu değiştirmemiz gerekiyor demi

blue_hpood

ben gün içerisinde bile değiştiriyorum.

Palyaco

İçme suyu verilmeli kedilere krec ve knorlu şu zarar verir

Cennet29

Valla ne yazıkki biz ailecek musluk suyu içiyoruz. Kedimde aynı şekilde. Her gün tazeliyorum. İmkanınız varsa hazır su kullansanız daha iyi

Fistikpasa

Zarar verir musluk suyu taş olabilir idrar yollarında tabi nerde yaşadığınıza bağlı istanbulda falansanız kesinlikle içme suyu verin

Fistikpasa

Zarar verir musluk suyu taş olabilir idrar yollarında tabi nerde yaşadığınıza bağlı istanbulda falansanız kesinlikle içme suyu verin

polatseda

Suyun temiz olmasına göre değişir bu. Mesela izmirin musluk suyu berbat o yüzden bizim içtiğimiz içme suyundan veriyorum. Evin 2 noktasına ayrı odalara koyuyorum bide su pınarı var