Merhaba Birşey Soracağım Köpeğimin Sol Patisi İle Alakalı.

yuffy41

Arkadaşlar benim köpeğimin ön sol ayağı içe doğru yamuluyor gibi durunca bazen titreme oluyor ama koşuyor cok hareketli hiç bir sağlık sorunuda yok tek sorun ayağının biraz dönmesi ve titreme oluyor aşıları var ayağında hiç bir şekilde yara vs yok ne oldu anlamadım 3 4 gündür böyle :( yardımlarınızı bekliyorum belki bilenler başına gelen vardır..

1 CEVAP

gizem_

biz insanlar gibi onlarda bileğini bükebilir bi yere çarpabilir. görüntü de bişey olmasa bi hasar oluşmuş olabilir bi veterinere göstermekte fayda var