Kanlı İdrar :'(

caitlyn

bi haftadır sprey ilacını yapıyorduk ve çişini yapabiliyordu, hiç sorun yoktu ama bugün gene yapamadı ve biraz kan vardı, hemen veterineri aradım yarına kadar gözlemleyip aramamı söyledi. idrarını yapabiliyosa sorun böbrekte olabilir dedi ve 13 yaşında olduğunu da göze alırsak moralim çok bozuldu.bu zamana kadar hiç sağlık sorunu olmadı ve yaşını hiç göstermiyor. 13 senedir benimle, ağlayıp durdum. yeterince kilo vermesini de sağlayamadım, 2 kilo daha vermesi gerekiyordu benim yüzümden mi oluyor bunlar gerçekten elimden geldiğince en iyi şekilde bakıyorum canım çok sıkkın

3 CEVAP

Fistikpasa

Sizi çok iyi anlıyorum aynı durumu bende yaşadım…kedim melek oldu bu illetten. Maalesef bu durum çok ciddi lütfen idrarını yapamıyorsa, yapıyorsa da minik bir kan bile görseniz onu en iyi veterinere götürün…yarın obürgün demeden götürün. Benim kedim de 7 kiloydu, tekir ve kısırdı. Kısır ve kilolu kedilerin çok sık karşılaşacağı bir hastalıkmış. Henüz 3 yaşındaydı. Sizin kediniz de 13 yaşındaymış, yaşlı olmasını da göz önünde bulundurup en iyi şekilde tedavi almasını sağlayın. Sizin evde yapabileceğiniz tek şey onu strese sokacak her hangi bir olaydan kaçınmanız ve mümkünse biliyorum çok zor ama kilo vermesini sağlayın.

Fistikpasa

Sizi çok iyi anlıyorum aynı durumu bende yaşadım…kedim melek oldu bu illetten. Maalesef bu durum çok ciddi lütfen idrarını yapamıyorsa, yapıyorsa da minik bir kan bile görseniz onu en iyi veterinere götürün…yarın obürgün demeden götürün. Benim kedim de 7 kiloydu, tekir ve kısırdı. Kısır ve kilolu kedilerin çok sık karşılaşacağı bir hastalıkmış. Henüz 3 yaşındaydı. Sizin kediniz de 13 yaşındaymış, yaşlı olmasını da göz önünde bulundurup en iyi şekilde tedavi almasını sağlayın. Sizin evde yapabileceğiniz tek şey onu strese sokacak her hangi bir olaydan kaçınmanız ve mümkünse biliyorum çok zor ama kilo vermesini sağlayın.

caitlyn

bugün bi sıkıntı olmadı. kan yoktu, çişini de yapabildi ama gene de kontrole götürücem gerçekten moralim çok bozuk. ciddi bişi olursa nasıl karşılayacağımı da düşünüyorum öğrenci olduğum için. çalışır gene öderim ama cidden korkuyorum. şuana kadar sağlık sorunu olmadığı için şanslıydık sanırım ama gene de bi şeylerin olabildiğince geç gelmesi için hep dua ettim