Sürekli Banyoda Yatıyor

ninja00

Lütfen yardımcı olun kedim banyodan başka yerde uyumuyor nasıl vazgeçiribilirim

1 CEVAP

blue_hpood

neden banyoda uyuduğunu öncelikle anlamanız gerek. sıcak mı? nemli mi? küçük ve karanlık mı? banyoda bir ses mi duyuyor? soğuk olduğu için mi? önce bunu anlamaya çalışın. sonra aynı imkânları başka bir yerde yaratmaya çalışın ardından banyo kapısını kapatın. dışarıda yatmaya alışacaktır. banyoda tehlikeli maddeler varsa ulaşamayacağı şekilde depolayın.