Kedi Uyutmak Yasak Mı

ffercin

merhabalar herkese, öncelikle ben bir cani değilim onu söyleyim. 3 yavru vardı bahçemde biri calcivirüsten öldü ikisini veterinere götürdüm. birinin gözleri iltihaplı ne yapsam açamadım. onun diş etleri mahvolmuş. dişleri hep çekilmek zorundaymış. bende uyutalım dedim. bunu diyen sen misin. ne anam kaldı ne bacım. sizlere soruyorum çok mu anormal birşey dedim. dişsiz gözleri görmeyen bir kedi sokakta ne kadar yaşayabilir?

17 CEVAP

blue_hpood

şöyle düşünün en azından sahiplenmiş ve yaşayacaklar:) sizi yanlış anlamış olabilir. herkesin uyutmaya bakış açısı farklı. en azından şimdi yuva bulunmuş oldu.

ffercin

evet haklısınız. 🌸🌸🌸