Kısırlaştırma Sonrası Yabancılaşma

aseacr

Merhaba
Dün iki dişi kedimi nihayet kısırlaştırabildim. Operasyonları başarılı geçti çok şükür ve bir tanesinin çürük dişi de hazır anestezi almışken çekildi. Eve geldiler dün gece biraz zor geçti. Sabah ikisi de tam anlamıyla ayılıp hareketlendiler. Ama dişi çekilen kedim diğer kedimi ilk defa görmüş gibi tıslıyor saldırıyor. Pati atıyor. Daha önce böyle bir şey yaşayan var mı normal mi bu durum? Önceki gece koyun koyuna uyuyorlardı hiç böyle bir şey yapmazdı.

2 CEVAP

Hayvanasigi0

Bizim de 4 tane kedimiz aynı anda kısırlaşmıştı boxtayken çok fena tıslıyodu birbirlerine biz yemek verince düzeldiler danırım bizimkiler açlıktan yapıyolardı sizinkiler de düzelir bence

Ozlemcakil

Normal hormonlari alisinca eski hallerine donuyorlar