Az Önce Kedimde Daha Önce Hiç Görmediğim Bir Şey Gördüm?!

SelinTuksal

Anket

normal
(2 oy)
normal değil
(5 oy)
Toplam (7 oy)

Az önce gördüğüm şey çok garipti, güleyim mi endişeleneyim mi bilemedim. Bizim yaramaz sıpalardan kömür az önce bir yere girmişti. Çıktı, oturur durumdaydı, ve o halde yürüdü! yani kalkmadan bildiğiniz oturarak yürüdü. bunu hiç daha önce kedisinde gören oldu mu? anormal bir durum mu, ben mi çok tecrübesizim?

9 CEVAP

SelinTuksal

Ve size de teşekkür ederim Deniz abla ve Cerenatmaz

ursaminor

Kuyruğunu kaldırıp iyice kontrol et. Belki kurumuş kaka parçası filan kalmış olabilir.
Genelde iç parazit olduğunda yapar kediler (ve köpekler bunu)
Eğer yeniden tekrarlamazsa bir kerelik bir şey olmuştur. Ama tekrar tekrar yaparsa mutlaka veterinere git Selinciğim.

Cerenatmaz

Benim kedim onu her kızgınlık döneminde yapıyor.

zeynepgurgen

Arkadaşımın kedisi bu hareketi devamlı yapıyordu. Veteriner anal kese problemi olduğunu söylemişti. Gözlemlemekte fayda var. Umarım bir şeyi yoktur. :)

SelinTuksal

Teşekkür ederim Sinem abla :)

zeynepgurgen

Totosunu yere sürterek, adeta sürünürcesine bir yürüyüş mü?

SelinTuksal

sanırım. sadece bir kaç saniye sürdü bu. o yüzden tamamen emiin değilim.

Benim1kedimvar

Cok normal sayilmaz kedim sadece bir defa yapti parazit asilari tamamlaninca tekrar yapmadi.

SelinTuksal

şu anda parazit aşıları tam zaten.