Kapının Önüne Gidip Ağlıyor

Sutunannesi

8 aylık dişi bir kedim var bu aralsr ne zaman evin kapısını açsak fırlıyor gidiyor aşağı katlardan zor yakalıyoruz. Ve devamlı evin kapısının önüne gidip ağlıyor ordan alıyoruz dikkatini dağıtmaya çalışıyoruz tekrardan gidip ağlıyor. Neden yapıyor bunu çok üzülüyorum

5 CEVAP

Heiter

Kediniz kısırlaştırıldı mı? Eğer değilse, kızışma dönemindedir.

Kaplankedi

Psikolojik bir sorunu olabilir.bizim kedi hamilelik döneminde kapıyı açınca kaçmaya başladı ama ağlama falan yoktu.ayrıca onun içgüdüleri bizimkinden daha fazla.onu biraz rahatlatmaya çalışabilirsiniz.belki bir şeye sıkkındır.

Sutunannesi

Yani sorunun sebebini gerçekten anlayamıyorum. Canının sıkıldığını düşünüyorum genel olarak hep yani ilgilenebildiğim kadar ilgilenmeye çalışıyorum üniversite sınavına hazırlanıyorum ve onca koşuşturma içerisinde ona çok fazla vakit ayıramadığımı biliyorum vicdanım hiç rahat değil ama bu huyları yeni yeni çıkıyor :(( çok üzülüyorum

Sutunannesi

Kısırlaştırılmadı yaşını bekliyoruz kısırlaştrma operasyonu için. Önceden de bir çok kez kızgınlığa girmişti ama daha Farklı belirtileri vardı durmadan bağırmak gibi mesela şimdi bağırmalar Yok kapı önünde ağlamalar var bilemedim

emrezrtrk

Benim kızda eskiden aynısını yapıyordu ama kendi kendine bıraktı