Kedim Mama Yemeyi Bıraktı

Neclanzr

Kedim mama yemeyi bıraktı ailem sağolsun ev yemeği veriyolar şimdi kedim ne zaman yemek yesek direk masanı üstüne çıkmaya çalışıyo mamasindan asla yemiyor ne yapmalıyım geri nasıl alistiricam mamaya

3 CEVAP

ozlakc

Ev yemeği onlar için sağlıklı değil. Yemek yerken başka bir odaya koymayı deneseniz. Aç kalınca mamayı yer diye düşünüyorum

salihaondag8

Aynen kedinizin yemeğini ve ogunlerini başka yerde yesn siz yerken ve mutfatka birşeyler pişerken onu almayın asla mutfaga sadece kuru mama verin bir süre mecbur yer uzun süre aynı mamayı kullanınca da sıkılıp yemiyorlar bssks seveceği ve sevdiği farklı bir mama alıp içine ikisini karışık verin severek yer belki ben kddimde öyle yaptım ve giyor şimdilik ama bu sürede ekstra şeyler vermeyin mecbur aç kalınca yiyecek dediğini uygulayın inşallah ailenizide uyarın ve dediklerinizi uygulayıp ekstra seyler vermesinekd bu şekilde yiyecektir mutlaka benim tecrübe ve deneyimler sayesnde öğrendim ve uyguladım artık sorunumuz kalmadı 🤗

Rosier4

Ev yemeğini vermeyi bırakın mecbur kuru mama yicek