Tarihi Geçmiş

Merhaba. Önceden kedime parfüm almıştık. Ama bunun zararlı olduğunu öğrendiğim zamandan beri dolapta duruyordu. Bugün ilk kez tüylerini tarayın biraz da tüylerine canlılık versin amaçlı az sıkmış bulundum. Ama ürünün son kullanma tarihi Haziran ayıymış gözümden kaçmış. Ve ben çok panik oldum kedime bir şey olur mu? Sıktıktan sonra elimi hafif ıslatarak tüylerini taradım. Ama hala kokusu duruyor. Korkuyorum.

2 CEVAP

simbakedi

tarihi geçmemiş olsa bile zararlı bir ürün, direkt çöpe atın zaten. tüylerinin canlılığı bu tarz ürünlerle değil direkt mamayla bağlantılıdır çünkü. bir sorun olacağını sanmıyorum ama içiniz rahat değilse gözlemleyin. bir farklılık görürseniz veterinere götürürsünüz ve bu durumu anlatırsınız

KremTheCat

Parfüm vs. kullanmayın lütfen kedinizde. Kedilerde hastalık vs. problemi yoksa kendilerini çok iyi temizleme durumu var. Kokuda yapmazlar.