Karma Aşı Sonrası Yumru Oluşumu

Iremacr

Merhaba öncelikle kedim 1 hafta önce karma aşı oldu. Bugün aşı olduğu sırt omuz bölgesinde dokununca hareket eden bi yumru ile karşılaştım dokununca acı cekmiyor kedim. Bu durumla karşılaşan birileri varmi ve korkulacak bir durum mudur? Lütfen yardımcı olursanız çok mutlu olurum

4 CEVAP

Taycomisa

İlk aşılama döneminde bizde de olmuştu hafif hafif sıkarak masaj yapın geçer 1 ay içinde sanırım bizim biraz geç oldu dağılması

Taycomisa

Sarkom denilen bir durumda var takip edin büyürse hekime gidin

bbahadir

Bizim de küçükken olmuştu veterinere götürdük önemli değil aşıdan olabilir zamanla geçer dedi ve geçti.

selinay41

Benim kedimde şuan böyle 1 ay önce çip ve kuduz aşısı oldu şuan sırtında bilye büyüklüğünde bir sertlik var deri altında ele geliyor hareketli kedimin canı acımıyor ama