Kedım Idrar Yolu Tıkandı

Sera79

MESANEDE TAS DIYORLAR KUM DIYORLAR ANTIBIYOTIK VERDILER 3 GUN ICTI MAMA DEGISTI AMA 6 GUNDE 2 KEZ TIKANDI DELIRICEM 2 KEZ SONDA TAKILDI .YASAYAN BILEN BIRI ALLAHIN KULU YOK MU O BENIM HERSEYIM.ACIL BILGI LAZIM.

31 CEVAP

SerraYanmaz

  • olarak sadece mama kaynaklı değil üşüdüğü için olabilirmiş tuvaleti balkondan odama aldım soğuk almıyor kalorifere yapışıp uyuyor ya da yanımda bu yüzden de durumu daha iyi olabilir baktım bağışıklığı düşüyor tek şırınga kefir içirdim korktum kalsiyum fazlalığından oluyor sonuçta ama iyi geldi keyfi yerinde en azından bütün gün hediye paketi gibi oturmuyor

Sera79

BUYUK STRES YASADIK
MAMADAN DEGIL .ROYAL CANIN.
KOTERVIN KULLANANLAR YAZABILIR MI LUTFEN TSK

Sera79

ALLAH TUM CANLARIMIZA SIFA VERSIN MESANE TASI SORUNU YASAYAN KIM VARSA LUTFEN BILGI VERIN.

Benim kedim öldü ama neden öldüğünü bilmiyorum kafamda iki şüphe var ya darbe aldi ic kanama ya da idrar yolu tıkandı.hicbirseyi yoktu istahi vs yerindeydi iyiydi olan 2 gunde oldu.idrar yolu tıkanması belirtileri neler tikandiginda hemen 2 gunde öldürür mü kediyi.

Anonymus985465

baymizmiz
İdrar tıkanıklığı 24 saat içinde giderilmeli.

caitlyn

benim kedimde daha yeni tekrarladı yazın kum çıkmıştı, taş değil. sprey ilacı var onla düzelmişti, şimdi gene o ilaçla düzeldi bugün bakıldı ultrasonla bir şeyi yokmuş. yaş itibariyle normal dedi (13 yaşında) kan testi yaptırdım, böbrek yetmezliğinden korktum emin olmak için her şeyine baktırdım. şeker hastası çıktı

caitlyn

ha bi de üriner mamaya geçtik, böyle şeylerin tekrarlaması böbreklerine zarar verebilir dedi veteriner. takip ediyorum şuan

Sera79

Ultrason için mesane bölgesi traşlandı 2 tane beze gibi şey çıktı yatalak edildigim için gidemedim BILEN VAR MI NORMAL MIDIR crystalin ile temizledim

Sera79

HERKES SAGOLSUN
SAYIN CAITLYN
SPREY ILAC NEDIR LUTFEN YAZAR MISINIZ ARASTIRAYIM

Sera79

SAYIN GAMZESC
VETERİNERIZ KIM NEREDE LUTFEN YAZABILIR MISINIZ

Sera79

Allah tüm canlarımızı korusun insAallah.

Hamlet idrar tıkanıklığı olsa karnı şiş olur ama değil mi? benim kedimin karnı şiş değildi.tuyleri parlak saglikliydida ama 2 gün icinde ne olduysa oldu idrari mukuslu kan pıhtısı vardı ölmeden önce.ve öldü gece gözlerini kırpmadan sabit bakıyordu sabahta öyleydi şok gibi.sonra öldü.mide kanaması olabilir mi ya da işte iç kanama .mamadan mi oldu neyden oldu anlamadim çok aşırı üzgünüm

Sera79

YARDIM EDEBILECEK BILGI VERECEKSEK YAZMALIYIZ
YOKSA KOTU SEYLER YAZMAYIN SAHIPLERE DE ZARAR VERIYORSUNUZ YAPMAYIN

Sera79

MAYDONOZ SUYU NE KADAR ML VEREYIM
KOTERVINLE OLMAYACAK

Benim kedimdede aynı sorun vardı böbrek taşı varmış ondan dolayı olmuş tedavi oldu şuan gayet iyi