Yavru Kediye Yetişkin Kedi Maması Verilir Mi?

Coconutbey

Kedim 6,5 aylık henüz kısır değil. Yetişkin maması yese bir sorun olur mu mama markası aynı tabi

4 CEVAP

Anonymus985465

Yavru kedinin gelişimi için daha yüksek protein oranına ihtiyacı olduğundan bir yaşını bitirene kadar yavru kedi maması ile beslemeniz doğru olur
Ancak kediler etçil canlar olduklarından haşlanmış etle beslemenizi öneririm

Okan3439

Yavru vermeniz daha doğru ama nd gibi mamalarda içerik olarak pek fark olmuyor hangi marka mama kullanıyorsunuz

Coconutbey

Mystic

Okan3439

Bana kalırsa vermeyin yavru kedi maması büyüme çağındaki kedilerin gelişimine yönelik oluyor
Protein ve yağ oranı daha fazla