Kedimi Kısırlaştıracağım Ama Korkuyorum

Elif3

Kedimi(dişi) hafta sonu kısırlaştıracağım ama bir şey olur diye korkuyorum Ne yapmam gerektiğini yazar mısınız

2 CEVAP

Minigimmm

öncelikle bir kan tahlili yapmıyorsa hekiminiz mutlaka siz istekte bulunun, bağışıklık değerine bakılsın. dışarıdan çok sağlıklıymış gibi duran kedimin, bağışıklığının operasyon günü en alt seviyeninde altında olduğunu öğrendim ve hekimimiz bu şekilde operasyonu gerçekleştiremecegini anesteziyi vücudunun kaldiramayabilecegini söyledi ertelendi, 1-2 aylik vetomune bagisiklik takviyesi kullanımı sonrası kisirlaştirildi.

operasyon öncesi söyleyeceklerim bunlar operasyon sonrasi ise ben olsam 1 hafta 10 gün bağışıklık takviyesi kullanırım ki operasyonu daha kolay atlatsin, yarası hızlıca iyileşebilsin, eve alıp getirdiğinizde hekimin söyleyeceği saat dilimi dolduktan sonra yaş mama verirsiniz hem tüketimi kolay hem de bol sıvı aldıkça anesteziyi daha kolay atacaktır bünyesinden. yarasi açık dikiş olursa disilerde malesef biraz zor ama estetik dikiş yapilirsa yalamasinda da sıkıntı yok demişti bizim hekimimiz ve yakalik bile taktırmadı, hekim işinin ehli ise kedinizin sağlığı yerinde bagisikligi kuvvetliyse herhangi bir hastalik taşımıyorsa korkulacak bir durum yok, içiniz rahat olsun, klinikten alip geldikten sonra kendi ortaminda streside azalacak oda kendini rahat hissedecek bir de operasyondan sonra ilk tuvalete ciktiktan sonra kendilerine daha çabuk geliyorlar geriye pek bişey kalmıyor, şimdilik soyleyebileceklerim bunlar şimdiden çok geçmiş olsun :)

Elif3

Çok teşekkür ederim :) peki bağışıklık takviyesi olarak ne kullandınız .