Pug Besleyenler

frankpug

Pug besleyenler tecrübeleri hakkında bilgilendirebilir mi genel her konudan olabilir....

10 CEVAP

zeynepgurgen

Beslemedim fakat brakisefalik köpeklerin fazladan üzerlerine düşülmesi gerektiğini biliyorum. Özellikle göz ve cilt sağlıkları çok önemli. Nefes alış verişlerinin düzenini her daim takip etmelisiniz. Veteriner kontrollerinizi aksatmamalısınız. Bu arada çok güzel bir oğlunuz var. Sağlıklı, uzun bir ömür dilerim. :)

zeynepgurgen

Demek ki neymiş? Hemen atlamayacakmışım. :D :D

akitalove

Hiç bozmayin bence :D

frankpug

Evet arkadaşlar açıklama yapayim kendi pug’ım veterinerde daha alamadim siteye kayit yaptirirken fotograf istedi bende telefonumda olan bir fotoyu yukledim
Kendi kopegimi aldigimda veterinerden hemen fotografini paylasicam

eltarcin

Deniz Ablaya katılıyorum. Ama keşke sahte fotoğraf değilde gerçeğini koysaydınız.

zeynepgurgen

Fotoğrafı açmamıştım, uzaktan hiç sahte gibi görünmüyordu. :D

eltarcin

Aynen öyle oluyor. Yakından açınca karıncalı karıncalı :D

eltarcin

Hahaha :D

Tubiibo

Besliyorum çok zor bakımı çok nazik bebek gibi aynı çok yaramaz sürekli bir yerlere sıkışıyor yada atlıyor tüy döküyor gözleri akıyor sürekli kulak problemi oluyor derileri çok hassas kızarıklık oluyor beslenmesi çok önemli sadece mama onun dılında bir cok sey cildini tahriş ediyor

Heathcliff

Bir çok sağlık sorununa yatkın olan eğitimi zor bir ırk