Köpek Kapısı Yaptirsam ??

akitalove

Aranizda yaptiran varmi bilmiyorum gece benim odamin balkonuna çiş yapyor benim kizim tabi bazen ben uyanamiyorum ve odamin halisina kerpe çekiyor resmen kapiya yaptrsam ev sahibim kizarmi onuda bilmiyorum sizce ev sahibine sormalimiyim ?? Yoksa bisey demeden yaptiriyimmi ? Söylemeden yaptirirsam eger taşinirsak tekrar yeni kapi taktirabilirim orasida var tabi

5 CEVAP

ursaminor

Kapı demirbaşa giriyor. Eğer kapıyı kesip köpek kapısı taktırırsanız, taşınırken yeni kapı takmak zorundasınız. Sonuçta köpek kapısı çıkınca kare delik olacak orada :D

zeynepgurgen

Kesinlikle ev sahibinize sormalısınız. Haberi olmadan yaparsanız size sorun çıkaracaktır. Balkonunuz da kapalı sanırım?

akitalove

@Zeynepgurgen evet balkonum kapali ve baya geniş. Boydan boya bir balkonum var
:))
Sinem abla orasi öyle tabi depozitoya girmiyor degilmi oyle bisey :D sonucta depozitosunu da odedik :D

zeynepgurgen

Kapalı olması güzel ancak kesinlikle çıkarken yeni kapı taktırmanız gerekecek. O da tabii ev sahibiniz izin verirse. :)

akitalove

Aslnda pek cesaret edemiyorum ama denicem yarin insallah birakin olumsuz yanita suratima bon bön bakmaz :D