İran Kedisinin Gözünde Akma

Korsan_35

1,5 yaşında İran kedim var ve gözleri sürekli akıyor bu kedilerin özelliği biliyorum ama nasıl temizleyebilirim suyla pamukla temizliyorum ama buna özel bir temizleyici losyon var mı iyi gelen özellikle

1 CEVAP

simbakedi

dr animal ya da crystalin alabilirsiniz, nötr bi sudur veterinerlerde de kullanılır. çoğu şeyde kullanılıyor temizleme anlamında. crystalin biraz daha pahalıdır ama eczaneden de alabilirsiniz (animal olmasına dikkat edin bazen yanlış getiriyolar). dr animalın farmaso olması lazım kendi sitesinden alırsanız daha güvenilir olur.