Kedim Kızgınlıkta Ama Çok Fazla Çiş Yapıyo Normal Mi

Zeynep_06

kedim şuan kızgınlıkta bu 2. kızgınlığı çok yakın tarihlerde tekrar girdi kısırlaştıramadık bu yüzden ilk kızgınlığında bu kadar çiş yapmamıştı etrafa ama şuan Allah ne verdiyse koltuk yatak yorgan mutfak tezgahı meyvelerin içi annemle kavga ediyoruz bu yüzden kısırlaştırma yapılınca geçer mi bu sorun yoksa çiş yapması devam eder mi?

1 CEVAP

Balimlilac

Merhaba. Kediniz dişi mi erkek mi acaba? Benim kedimde kızgınlığa girdi ve fazla çiş yapıyor kumundan bir günde 4 çiş aldım.