Kedim Geldiğinden Beri Hiç Masaj Yapmıyor Neden ?

Lissssaaaa

Kedim geldiğinden beri hiç masaj yapmıyor neden ?

9 CEVAP

Lorelei94

Masaj yapması mi gerekiyordu ?

Sezgek

Yani illa yapacak diye bir şey yok böyle bir beklentiye gitmeyin bence

Lissssaaaa

Öyle bi beklentiye girmedim zaten zorla yapcak diye birşy de demedim sallamayın bi yerinizden bi sıkıntı mı var diye sormak istedim normalde bütün kediler yaptığından

Sezgek

Bende zaten zorla yaptırmayın demedim siz de bi tarafınızdan okumayın yazdıklarımı sabır ya net yazmışım işte illa yapcak diye bir şey yok beklentiye girmeyin almışsınız cevabınızı işte her kedi yapmaz masaj

KimJeongguk

Benim kedim doğduğundan beri yapmıyor. 😀

Fistikpasa

Yumuşacık bir battaniyeyi üstüne al ört kendini, sonra kedini oraya çağır sevdiği bir oyuncağıyla. Ben öyle yapardım o da hep o üstümdeki battaniyeye masaj yapardı. Bir de öyle dene bakalım.

Esomeli

Benim kedimde yapmıyor patisiyle yoğurmayı halbuki yavru

AyseMia

Her kedi yapmaz, yapacak diye bir şey yok çünkü karakter ve alışkanlık meselesi. Benim kızım bebekliğinden beri bir kez bile yapmadı ve şu an 14 aylık. Gayet normal bir durum.

Fistik23

Yapmaması sorun teşkil etmez benim kedim 7 aylık yapıyor kazaklarımı yalıyor emiyor üstümde yaterken başkalarına yapmıyor sadece bana yüzümüde yalıyor sürekli ilk başlarda acıyordu yüzüm şimdi alıştım