Pelet Sorunu

Warhead

Merhaba arkadaşlar, pelet kullanan varmı varsa durumu nedir çok merak diyorum, biz kedilerimiz için pelet kulşanıypruz(orgakıtty)pelet kullanma sebebim sırf kum eve dağılıyor diye, yavru kedimiz pelete yaptığı kakayı bile kapatmıyor kedimiz üstelik temizliği uğraştırıyor, ama yinede sırf dağılmadığı için eve yine kullanılır, sormak istediğim kullanan varsa hangi marka kullanıyor kedisi memnun mu? Pelet olduğu için tekir kedimiz bazen eve kaka yapıyor mesela, ince taneli pelet tavsiyeniz varmıdır, şimdiden teşekkürler

2 CEVAP

Taycomisa

Ben Bigcat power kullanıyorum,dağılma bentonite göre çok daha az yani kum kabının olduğu yeri iki güne bir temizlesem bile gözüme batmıyor yerler. kızlardan biri sorunsuz kapatıyor,diğeri asla kapatmıyor :( ev kaka kokuyor anlık olsa bile çok feci bende alerjisi olduğu için kullanmaya devam ediyorum, bentonite göre daha uzun gidiyor günlük temizlikte memnunum

Sezgek

Ben olivia cat kullanıyorum çok da memnunum tamamen tozsuz topaklanması da iyi kapalı kum kabı önünde pas pas kullanıyorum eve dağıldığını görmedim hiç hatta kum kabının etrafına bile dağılmıyor diyebilirim