Kedide Pire Problemi?

siiincaap

Merhabalar, sormak istediğim önemli bir konu var. Yavru kedim bu ayın ortasına yakın ne yazık ki öldü. Nişanlım da ben de onunla çok temas halindeydik. Piresi vardı fazlaca. Aradan yaklaşık 15-20 gün geçti ve nişanlım kendi evinden ailesinin evine gitti bir süre yanlarında kalmak için. Nişanlımın da ailesinin evinde çok tatlı bir kedi var. Ölen yavruyu severken giydiğimiz kıyafetlerin hiçbirini götürmedi montu haricinde. Kedide pire görmüş bugün. Acaba benim ölen yavrumdan geçme ihtimali var mıdır? Belki saçma gelir ama yine de sorayım dedim. Giydiğimiz kıyafetleri falan hep yıkadık ve iç çamaşırlarımızı o da ben de attık. Böyle bir ihtimal var mı acaba?

5 CEVAP

Reyyanhan

Hayır tabiki .. pire insanda okadar süre durmaz . Ona başka yerden gelmiştir

goknur

Yavru kediniz ne kadar kaldi sizinle ?

goknur

Ben israrla merak ediyorum yavru kedinin sizinle ne kadar kaldigini ?

aek

organik sirkeyi araştır sen bi

siiincaap

Cevaplar için teşekkürler. 15 gün falan kaldı, sahiplendiğim kişi yavruyu hasta teslim etmiş. İyileştirmeye çalıştık ama olmadı...