Mama Kabı Bulaşık Makinesinde Yıkanır Mı

Rosier4

Porselen mama ve su kabı kullanıyorum her gün sadece su ile yıkıyorum kimyasal madde kullanmıyorum ürünlerin açıklamasında bulaşık makinesinde yıkanabilir diyor bişey olur mu yıkasam?

3 CEVAP

gece18

Yıkanır tabiki de. Ben ilk sıcak su ile bekletiyorum. Ardından makine. Çıkınca tekrar sıcak su karbonat ile yıkıyorum. Kedilerim şu zamana kadar akne vs sorunlarla karşılaşmadılar.

Muezzabalim

Tabiiki yikayabilirsiniz ben de ara ara makineye koyuyorum mama kaplarini bizimki cam tertemiz oluyor.

Okan3439

Ben çelik mama ve su kabı kullanıyorum önce deterjanla yıkayıp sonra makinaya atıyorum tertemiz oluyor :)