Yavru Kedi Maması Öneri

ecetuqce

Mama değişikliği yapacam bu yüzden mama önerilerinize açığım çok kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim

21 CEVAP

eltarcin

@MinikPisi,
Lütfen dalga geçmeyin, hiç hoş değil. Pro Plan'ın GDO ve katkı maddesi içerip hayvan deneyleri yaptığını (daha tonla var ama, neyse), Reflex'in (Aslında anlatmam hata) Dünya'nın en sağlıksız maması ilan edilmeye aday olduğunu biliyorsunuzdur her halde.

Haticeeeee

royal canın kullanıyorum çok memnunum kesinlikle öneriyorum

eltarcin

Somonlu da sanki içermiyordu...

eltarcin

Somonlunun web sitesindeki açıklaması şu:

Salmon, Menhaden Fish Meal, White Fish Meal (Pacific Whiting, Pacific Sole, Pacific Rockfish), Herring Meal, Peas, Canola Oil (preserved with Mixed Tocopherols and Citric Acid), Salmon Meal, Tapioca, Natural Flavor, Suncured Alfalfa Meal, Montmorillonite Clay, Vitamins (Vitamin E Supplement, L-Ascorbyl-2-Polyphosphate, Niacin Supplement, Thiamine Mononitrate, d-Calcium Pantothenate, Vitamin A Supplement, Menadione Sodium Bisulfite Complex, Riboflavin Supplement, Pyridoxine Hydrochloride, Vitamin B12 Supplement, Folic Acid, Vitamin D3 Supplement, Biotin), Carrots, Apples, Cranberries, Minerals (Zinc Proteinate, Iron Proteinate, Copper Proteinate, Manganese Proteinate, Sodium Selenite, Ethylenediamine Dihydriodide), Choline Chloride, Taurine, Freeze Dried Cod, Potassium Chloride, Salt, DL-Methionine, Dried Bacillus coagulans Fermentation Product, Rosemary Extract.

Tavuk yok sanki (ya da ben göremedim :) )

SelinTuksal

şöyle bir durum var ki, 2,5 kilo olanları kıyma fiyatı kadar tavuklunun. ya mamayı türkiyede üretsin natures variety. çünnkü sonra çok pahalı oluyor.

Ben, British Shorthair Royal Canin kullanıyorum.