Kedi Kumu Önerisi...

themia

Sizlerden kuru ve yaş mama önerisi istemiştim. Şimdi de kum önerisi istiyorum. 40lt Sanicat Marsilya Sabunlu aldım. Hiç koku yapmıyor hatta ekstra eve güzel koku yayıyor. Ama kokusu fazla ağır. Kedime de zarar verir diye korkuyorum. Ayrıca bazen idrarı katılaşmıyor. Everclean bir kum için biraz pahalı geliyor. Kum önerilerinin nelerdir? Memnun kaldığınız kumlar hangisi? Sanicat markası iyi midir?

4 CEVAP

Feronia

Biokat's deneyebilirsiniz.

SelinTuksal

*********nın ince taneli kumunu rahatlıkla önerebilirim.

Haticeeeee

ben quik ve mycat kullandım. Dediğim markalar gayet güzel topaklanıyor ve kokusu aşırı da değil tuvalet kokusunu bastırıyor. Fiyatları da makul.

SelinTuksal

bu arada ben *********nın kumunu kullanıyorum, önceden sanicat de kullandım ve topaklar sanicatten daha sıkı şu anda.