Mama Önerisi

sans3306

Minyatür pinscher küçük ırk köpeğim için acana pasifica mama kullanıyordum ama öğrenci olduğum için artık bütçem el vermiyor. Besleyici tahılsız güvenilir bir mama markası önerebilir misiniz?

3 CEVAP

Feronia

Yine Acana :) Ama düşük tahıllı (Classics) serisi. Balıklı, kırmızı etli ve tavuklu seçenekleri var. Tahılsız olmadığına bakmayın, içinde tahıl olarak sadece yulaf var.

serty32

Uygun fiyatlı tahılsız bi mama yok , tahıla bu kadar düşman olmayada gerek yok .. Bi mamanın içinde %4 prinç var die %1 küspe var die mama çöp olmaz öenmli olan oranları ve kullanılan malzemelerin kalitesi , golosi mamalara bakabilirsin kullanıpta pişman olan duymadım ..

izzy

Köpeğinizin tahıla alerjisi mi var?