Kedi Bağışıklık Güclendirici Vitamin Onerileri

Sulemiss

1 yaşında ki kedim için bağışıklık güclendirici enfeksiyon önleyici güvenilir vitamin markaları önerebilirmisin macun dışında şurup gibi

2 CEVAP

Okan3439

İmmun44 tavsiye ederim genelde veterinerlerde tavsiye ediyor ben faydasını gördüm eczanelerde satılıyor biraz pahalı

KremTheCat

Viyo Immune Plus kedi için olanı tavsiye ederim. Çok övgüler almış. Tadı da gayet iyi deniliyor. Bende az önce sipariş verdim. Herhangi bir sorunumuz yok ama haftada 1 olacak şekilde vereceğim. Amaç önlem almak. Ama kullananlar çok memnun.