Kedime Haşlanmış Yumurtayı Nasil Vermeliyim?

Cemalchief

Selamlar kedime haşlanmış yumurta vermek istiyorum, burada sarısını mı beyazini mi yoksa her ikisinide mi vermeliyim

3 CEVAP

salihaondag8

Yani insanlara nasıl ki her ikisi faydalıysa hayvanlarda da yumurta faydalıdır her ikisinide karıştırıp verevilirsiniz tabi çok sık vermeyin haftada bir iki ideal fazlası nasıl bize zarar onlarada öyle 🤗

Cennet29

Benim kedim beyazını asla yemiyo sadece kızılını yer. Haftada 1 yarım yumurta verebilirsiniz sanırım 🤗

Pelinns

Genelde sarısını daha çok severler ama iki kısmı da verilebilir bir zararı yok