Schesir Kitten Orjinal Mi?

Zxhrlast0x

Arkadaşlar gördüğünüz schesir orjinal mi? Fotoğraf ekleyemiyorum linke tıklayıp açıklamayı okursanız sevinirim.. https://www.instagram.com/p/Cl3u0QONC3K/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

İnsta : petlebicinactim son postta var resim

3 CEVAP

Sezgek

Birinde göle var diğerinden jöle yok evet aramı farklılığına göre dış kaplama da farklılık gösterebiliyor ben daha yeni petlebiden sipariş verdim 7-8 farklı aroma gösterdiğiniz görsellerdeki gibi dış kapları farklılık gösteriyor

Sezgek

Ama bu durum sahte olup olmadığını kanıtlamaz tabiki elimize gelen ürünü değerlendirmeni lazım satıcı güvenilir mi onu bilmek lazım

Zxhrlast0x

@sezgek satlcl güvenilir ondan kuru mama alıyordum paket bilgilendirmesi için teşekkürler