Kedim Her Şeyi Yiyor

sevilay28

Merhaba dostlarım, sizinle bir konu hakkında dertleşmek isterim.. Kedim lastik tarzı çiğnenebilen her şeyi yiyor.. Terlik, silgi, kablo yer; haşır huşur poşet, duvar yalarr.. Vitaminlerini eksik etmiyorum, sağlık problemi de yok sadece öyle bi kedi maalesef.. Sizin de böyle problemleriniz var mı? Silgi ve terlik gibi şeyleri kaldırdım ama duvar ve poşet konusunu çözemiyorum. Herhangi bir önerisi olan varsa da seve seve uygularım :)

3 CEVAP

Sezgek

Poşet bizimki de yiyiyor neden bilmiyorum ama onu yemek için dediğimde sanki o poşeti koparmak için yapıyor yani tadını sevdiğinden değil sonra da o yırtığı parçaları tükürmek yerine yutuyorlar bence ben yıllardır ortada poşet bırakmıyorum yani bulursa yırtıp yutuyor çünkü

Pelinns

Aynı durumu her iki kedimde de yaşadım ortalık yerde ip iğne lastik tarzı şeyler bırakmayın bu tarz huyları var maalesef dikkat etmek gerekiyor zamanla azalacaktır merakı öyle bir durumla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden veterinere gidin dışkı yoluyla daha kolay atması için de bol bol malt verip dışkı kontrolü yapılması gerekiyor

sevilay28

Maalesef bundan en çok çeken biz ve canım evladım oldu tabii ki.. 3 kez ameliyat oldu, neyi yer neyi yemez kestiremiyoruz her seferinde farklı bir şey çıkıyor.. Şimdi ekstra dikkatli olmaya çalışıyoruz ama duvar ve poşete çözüm bulamıyorum