Kedim Kulak Çubuğu Yedi Bişey Olur Mu

markief

30 dakika önce falan kedim kulak çubuğunun yarısını yemiş yerde gördüm bişey olur mu endişelendim epey daha önce böyle bi olay başına gelen var mı

4 CEVAP

natasha_nk

Merhaba gözlemleyin öncelikle ya dışıkisinda yada kusarak çıkartır eğer çıkarmassa hemen veterinere goturun

Baliminannesii

Malt verin ve gözlemlemleyin bir süre

Cennet29

Yediğine emin misiniz belki parçalayıp etrafa bırakmıştır.. Ya kusacak ya kakayla çıkaracak. Bir gün gözlemle kakasını karıştır yabancı cisim varmı diye bak. Eğer hiç çıkarmazsa veteriner röntgen cekip bakıyor içinde kaldıysa ilaç veriyor o şekilde atıyor

KravatliKedi

Eritme ihtimali olmadığı için kesinlikle çıkarmasını gozlemlemeniz gerekir 24 saat gözlemleyin yoksa veteriner şart