Kedimin.ön.dişleri Mi Dusmus

Ebruss23

Kedim kuru mamayi cok az.yiyor ilk basta hasta sandim ama enerjisi falan iyi halsizde degil ama mama yememesi anlamadim hep yediği mama dislerine baktim galiba yavas cikiyo alt disi icin soylemistim yada kabarmış anlayan biri varmi veterinere suanlik goturemiyorum baska kedilere de bakıyorum o yuzden param yok suanda

4 CEVAP

simbakedi

tam anlamam ama kediniz kısır mı? kısır değillerse bazen kızgınlık dönemlerinde de yemeyi bırakıyorlar. kesin bir teşhis değil ancak olabilir diyorum, dişi konusunda fikrim yok yorum yapamam :(

Ebruss23

Kısır değil ama biraz kızgınlığı Var gibi

Lorelei94

Kediniz kac aylik? 6 ayliksa süt dişini döküyodur.

Seymaaacaan

Dişleri sağlıklı görünüyor. Ama ön dişlerine bakıp mama yeyip yememesi hakkında bişey söylemek zor arka dişleriyle çiğniyorlar sonuçta. Ama dişsel sorun olduğunu düşünmüyorum belki mamadan sıkılmıştır